O projektu

Domy, kde vítězí kvalita, účel a jednoduchost

Projekt Rodinné domy Vinice skutečně představuje maximálně praktické, příjemné bydlení. V Kolíně, který v minulosti získal statut královského města, budou tyto rodinné domy situovány do klidné části obce v  ulici Muškátová. Budoucím rezidentům se z Rodinných domů Vinice naskytne skvostný výhled – prostorné parcely se totiž nacházejí v bezprostředním sousedství lesa a s jedinečnou možností každodenní relaxace uprostřed zeleně.  Rodinné domy Vinice přitom naleznou své místo v pohodlné dostupnosti do centra Kolína, se zastávkou MHD cca deset minut volné chůze od domu.

Chytrá volba rodinného bydlení

Komplex osmi rodinných domů představuje střídmý, nadčasový architektonický styl, kvalitní materiály a především bezúdržbové bydlení bez nutnosti zbytečných investic či výdajů i po několik desetiletí.

Dva rodinné domy o rozloze cca 163 m2 a dispozici 5+kk  a čtyři domy 5+kk o rozloze cca 114 m2 se momentálně nacházejí ve fázi plánů i výstavby i dokončení, což budoucím majitelům umožňuje podílet se na volbě vybraných materiálů dle osobního vkusu a individuálních estetických i praktických nároků.

V přízemí se nalézá prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyňským koutem, se vstupem na terasu, koupelna s WC, pracovna a vstupní hala. V druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje, technická místnost, koupelna a samostatné WC.

Standardy objektu

Domy budou prodávány s kompletním standardním vybavením a kvalitními materiály renomovaných českých i zahraničních dodavatelů (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanita), bez kuchyňských linek, s přípravou na krb. Součástí každého domu je garáž nebo venkovní parkovací stání za plotem. Otevírání garážových vrat i brány je automatické na dálkové ovládání.

Projekt je koncipován tak, aby svými standardy vyhovoval všem věkovým kategoriím, s ohledem i na ta nejnáročnější kritéria každého zájemce. Vzhledem k prostornému bydlení, ekonomické nenáročnosti, skvělé dostupnosti do centra i blízkosti lesa je bydlení ideální zejména pro rodiny s dětmi.

Moderně, ekologicky a v souladu s přírodou

Koncept Rodinných domů Vinice představuje sofistikované řešení praktického, nenáročného bydlení. Budoucí majitelé mohou plně využívat výhod rodinného domu včetně absolutního soukromí a prostorné zahrady, zároveň ale nebudou vystaveni náročné péči, která bývá se správou domu spojována.

Energeticky levné bydlení (třída B PENB) vysoce funkčního rázu poslouží prakticky založeným uživatelům, kteří volí cestu malých nákladů a chtějí chytře investovat za vysokou životní úroveň.  Konstrukce objektu je navržena z cihel s vnějším zateplením, dům bude vytápěn plynovým kotlem. Žít s náležitým komfortem, moderně a ekologicky umožňuje také svod dešťové vody do zásobníků v objemu 12 m3 pro zahradní účely.  Ke každému domu náleží zahrada o výměře 527 až 622 m2.

Hned za zahradami rezidentů se nachází les. Uživatelé Rodinných domů Vinice tak mohou mít jistotu, že se již v jejich blízkém okolí nebude dále stavět. 

Reference

Generálním dodavatelem stavby je společnost Konstav, a. s.

Kolínská stavební společnost Konstav s téměř třicetiletou tradicí staví svou obchodní strategii na minimalistickém, nadčasovém stylu a maximální spokojenosti svých zákazníků. Zakládá si především na kvalitě materiálů i stavby a krátkých dodacích lhůtách.